SIŁACZE 24h WNOSZENIE MEBLI paczki znoszenie każdy CIĘŻAR każde PIĘTRO

Opis firmy

SIŁACZE 24h ® to silna młoda ekipa profesjonalistów którzy specjalizują się we WNOSZENIU / ZNOSZENIU / PRZENOSZENIU ciężkich rzeczy. Dla nas żaden ciężar nie stanowi problemu a wysokie piętro bez windy nie jest żadną przeszkodą. Podejmujemy się każdego zlecenia. U NAS NIE MA LIMITU CIĘŻARU ANI PIĘTRA!
Wnosimy wszystko bez względu na na ciężar.

Nie uszkadzamy mebli, nie obijamy ścian. Dbamy o Twoją cenną własność. Jesteśmy zawsze punktualni a swoją prace wykonujemy szybko i bezpiecznie.

Klient jest dla nas zawsze najważniejszy dlatego gwarantujemy najwyższą jakość usługi, terminowość, wysoką kulturę osobistą oraz profesjonalizm. Cenimy sobie przede wszystkim przyjazne relacje z klientem dlatego jak ktoś raz skorzysta z naszych usług to potem zawsze wraca do nas z uśmiechem. Posiadamy wielu stałych klientów którzy często korzystają z naszych usług, zaufaj nam i dołącz do nas!

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm.

- wniesiemy / zniesiemy / przeniesiemy ciężkie gabaryty / meble i RTV/AGD (lodówki, piekarniki) / art. budowlane i wykończeniowe / paczki i kartony / sejfy i kasy pancerne / instrumenty / rzeźby i lustra / maszyny oraz urządzenia / wanny i jacuzzi / tężnie / klimatyzatory / piece / urządzenia kosmetyczne, gastronomiczne / xero / specjalistyczny sprzęt / rzeczy nieporęczne i nietypowe (niezależnie od ciężaru oraz wysokości piętra )
- wniesiemy / zniesiemy rzeczy z pakowaniem mienia i zabezpieczeniem oraz rozpakowaniem
- przeniesiemy ciężkie rzeczy tj. meble, sofy, RTV AGD, stoły, lodówki, narożniki, komody, regały itp w Twoim domu z jednego pomieszczenia do drugiego lub całkowicie je przemeblujemy według wskazówek klienta
- przemeblujemy i ustawimy Twoje mieszkanie / biuro / instytucje / magazyn / sklep
- przeniesiemy ciężkie gabaryty między piętrami, budynkami, patio lub magazynami, sklepami itp
- opróżnimy całkowicie lub częściowo mieszkanie / biuro / magazyn / sklep / garaż / piwnice z mebli
- odbierzemy od kierowcy / kuriera w podanym przedziale czasowym meble / sofy / sprzęt sportowy, lodówki i inne zamówione rzeczy i wniesiemy na wybrane piętro do klienta
- pakowanie mienia / zabezpieczanie / segregacja archiwum / dokumentów / układanie
- załadunek oraz rozładunek samochodu z wnoszeniem / znoszeniem na dowolne piętro
- załadunek / rozładunek kontenera
- demontaż mebli / szafek wiszących / obrazów / szaf wnękowych
- wszelkiego rodzaju prace pomocnicze np wymagające dużej siły i kondycji
- przygotowanie do remontów / przestawianie mebli / obrazów / dzieł sztuki przed remontem
- wnoszenie zakupów
- wnoszenie / znoszenie do piwnicy
- podejmujemy się także wszelkich nietypowych zleceń (wykonujemy każde zlecenie nawet najbardziej wymagające)

W naszej ofercie jest także transport / kompleksowe oraz mikro przeprowadzki (lokalne, krajowe) a także utylizacja (usuwanie mebli, wynoszenie) / wywóz.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i szybki termin realizacji wykonanej usługi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, by ustalić wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia oraz umówisz dogodny dla Ciebie termin.

Przyjmujemy też nagłe zlecenia, bardzo szybki dojazd do klienta na terenie Warszawy całodobowo (nawet do 30 min!) + również okolice Warszawy.

Koszty usługi są u każdego z państwa wyceniane indywidualnie przez telefon lub SMS - konkurencyjne ceny.

Dodatkowo oferujemy Państwu bezpłatną wycenę oraz fachowe doradztwo, pomożemy i odpowiemy na każde pytanie.

Pracujemy w obecnym okresie epidemiologicznym zachowując najwyższe środki ostrożności dla Państwa i naszego bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami WHO

kontakt tel. / SMS : 73*******16 (całodobowo 24/7 nawet weekend)

Opinie

Dodaj opinię

Brak opinii.